Dövme (Tattoo)

Dövme (Tattoo)

Stüdyomuzda iki şekilde dövme hizmeti verilir;
1. Katalog çalışmaları
2. Özgün tasarımlar
Katalog çalışmaları: Kişinin kendi seçtiği yada stüdyo web sayfamız ( www.3htattoo.com) ile instegram hesabımızdan ( 3H tattoo) takip ederek beğendiği ve seçtiği dövme desenlerinin uygulanması seçeneğidir. Kişi burada dövme yaptıracağı sanatçıdan dövmenin büyüklüğü, küçüklüğü yapılacak bölgenin tespiti, rengi süresi uygulama aşamaları gibi bilgi ve yönlendirme anlamında tüm destekleri almaktadır.

Dövme (Tattoo)

Dövme deseni nasıl seçilmeli?
Bu soru bu konunun alt başlığı olarak sıkça karşılaştığımız bir konudur. Dövme deseni seçilir iken mutlaka kişi kendi yaşam tarzını sosyal çevresini, düşünce ve duygu biçimini göz önüne alarak gerçekten kendisini ifade eden bir deseni seçmeye dikkat etmelidir.

Özgün tasarımlar: Özgün tasarım çok özel bir hizmettir ve burada dövme deseni sadece o kişiye özel olarak sanatçılarımız tarafından özgün olarak hazırlanır ve başka hiç kimseye yapılmaz. Böylece bu dövmenin sahibi sadece kendine ait bir dövmenin de sahibi olma ayrıcalığını taşıyacaktır. Bu tip dövmelerin karar aşamasında kişinin ilgisi, hayat görüşü, yaşam biçimi, sevdiği nesneler, dövme ile ifade etmek istediği anlam, vermek isteği mesaj gibi pek çok faktör göz önünde bulundurulur ve süreç bu yol üzerinden devam eder.